Namerno drugaciji
Dobrodosli,Korisnice.Ako zelite pripadati nekome a do sada niste nasli mesto za to,dodjite da ga stvorimo zajedno. Molimo vas da se registrujete da biste mogli ucestvovati u tome.
Namerno drugaciji
Dobrodosli,Korisnice.Ako zelite pripadati nekome a do sada niste nasli mesto za to,dodjite da ga stvorimo zajedno. Molimo vas da se registrujete da biste mogli ucestvovati u tome.
Namerno drugaciji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Namerno drugaciji

Mi smo NAMERNO DRUGACIJI zato sto smo odlucili prihvatiti sve nase vrline i mane. Prihvatiti sebe onakvima kakvi jesmo.Ziveti slobodno bez osecaja manjkavosti i nedostatka. Takvi smo kakvi trebamo biti!!!
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodošli na naš forum! Neregistrovani posetioci vide mali deo onoga sto mi jesmo! Registracija donosi mnogo vise! Cekamo vas,Namerno Drugaciji!
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Jos jedan Online radio ....
Smesna strana sporta Empty8/7/2013, 10:13 by ANDJEO82

» Vernost ili ipak ne?
Smesna strana sporta Empty8/7/2013, 10:08 by ANDJEO82

» Nova mreza
Smesna strana sporta Empty8/7/2013, 10:04 by ANDJEO82

» Kakvi ste kad volite?
Smesna strana sporta Empty8/7/2013, 09:58 by ANDJEO82

» Virtuelna ljubav
Smesna strana sporta Empty8/7/2013, 09:50 by ANDJEO82

» Naj sa FB-a
Smesna strana sporta Empty7/8/2013, 07:50 by Apolona

» Omiljeni citat iz crtanog filma?
Smesna strana sporta Empty6/17/2013, 17:04 by Nebo

» Smesne zivotinje
Smesna strana sporta Empty6/17/2013, 16:58 by Nebo

» Šta nas je nasmejalo danas
Smesna strana sporta Empty6/17/2013, 16:51 by Nebo

Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 16, dana 6/27/2013, 14:27.
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 26.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: Zlatnidukat.

Ukupno postova: 485. in 217 subjects
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Keywords

 

 Smesna strana sporta

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Smesna strana sporta Empty
PostajNaslov: Smesna strana sporta   Smesna strana sporta Empty5/15/2013, 20:55

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Smesna strana sporta Empty
PostajNaslov: Re: Smesna strana sporta   Smesna strana sporta Empty5/22/2013, 07:34

Lapsusi komentatora



Zvonko Mihajlovski
• Dragan Ciric, fudbalski plesac na tankoj zici virtuoznosti
• Navijaci ne prestaju da navijaju iako pada kisa
• Finci danas nisu bili fini, ali je Crvena Zvezda bila bolja (Crvena Zvezda - Helsinki, 1997.)
• Krilo nikad ne pada daleko od beka (Norwich City - Bayer)
• Evo izlaze Partizanovi igraci......a evo i nasih (derbi, Crvena Zvezda - Partizan)
• Zavrsen je jos jedan derbi vecitih rivala, fudbalska predstava van granica prostora i vremena
• Ni lose vreme, ni svi minusi gospodina Celzijusa nisu mogli da pokvare ovu fudbalsku predstavu

Milojko Pantic
• Sakrio je Savicevic loptu I izgleda da nema nameru da je vrati protivnickim igracima
• Kakav je sad udarac imao Dragisa Radinovic (radilo se o Dragisi Binicu)
• Nasi nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je sesnaesterac prepun Peruanaca (Jugoslavija - Iran, France 1998.)

• U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam ...
• Prodato je 30000 gledalaca...pardon ulaznica (Jugoslavija - Nigerija, u Beogradu)
• Ovaj sudija je poznat po tome sto kartone deli kao novogodisnje konfete (C. Zvezda - Bajern, u Beogradu)
• Ovo je covek koji je napao naseg Dejana - sa ledja (krupan kadar na protivnickog igraca)
• "U stazi cetiri je glavni favorit, Majkl Dzekson... Pardon, Majkl Dzordan...". Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i kaze: "Da, kolega Pantic zeli da kaze da je Majkl Dzonson u Americi popularan kao njih dvojica" (Trcanje, 400m u Atlanti)
• Gospodine Galer, imate li casovnik (Zvezda - Bajern, 1991.)
Nedeljko Kovinjalo
• Evo nase maratonke Biljane Jeftic
• Ko je to sa brojem dvadesetpethiljadastosed**naest? (Goteborg 95, 10000m)
• Ova takmicarka je imala dobar rezultat na Njujorskom aerodromu, a takodje ucestvovala je i na Beogradskom aerodromu (Goteborg 95, maraton)
• Stiv Bekli je visok - i tacno 87 metara (Goteborg 95, koplje)
• Tesko je bilo, ali kako kaze nas narod, sve je dobro sto se lose svrsi (Jugoslavija - Grcka, SP u kosarci, 1998.)
Dobrosav Galic
• Rezultat je u sedmom, pri kraju sestog minuta
• Nosioci pobede uspeha
• Treba odigrati mirno, elegantno, leprsavo
• Skocio je u tom skoku kao tigar
• Stizu oko 13:30, narodski receno oko pola dva
• Uspeh Jugoslovenskih zlatnih plavih kosarkaskih reprezentativaca
• Dokazali su da se Jugoslovensko nebo jos dugo, dugo nece ugasiti
• Osvijili ste i sedmo zlato zahvaljujuci i vasem pozrtvovanju, samopregoru, samoodricanju
• Sastali su se na jednomesecnim, kratkotrajnim, tridesetodnevnim pripremama
• On je najmladji igrac na prvenstvu cije trenutke upravo privodimo kraju
• Zoran Savic je imao malu porodicnu neprijatnost ovih dana. Umrla mu je majka
• Americki kosarkasi su visoki 2 i vise metara (Jugoslavija - SAD, Olimpijada 1996.)
• Loptu ima Zajec zeko, Dinamovo med i mleko
• Evo ga Predrag Spasic. Moja malenkost inace podseca na njega, ali ne po fudbalskoj klasi vec po broju na glavi vlasi (Rijeka - Partizan)
Ostali ili nepoznati komentatori
• Nebo se otvorilo, stadion je eksplodirao!!!
• Prejaka je ovo lopta za Savicevica, Dejo ovu loptu ne bi stigao ni taksijem (YU Radio)
• Savo, Savo, Savo kravo, sta to radis? (YU Radio)
• Go ! Go ! ... kurac, precka (na utakmici Hajduka)
• Lopta do Kurca (Gojko Andrijasevic, utakmica Salkea za koji igra Marko Kurz)
• Micel! Treci zgoditak! Zasluzio je da mu kazemo cijelo ime. Bravo, Hoze Miguel Gonzales Martin Del Kampo Micel! (B. Mutic, ista utakmica)
• Vidimo Sumahera koji ide da se razracuna sa Kultardom. Po njegovim nervoznim pokretima vidimo da je nervozan kao papricica (komentator trka F1 na BK TV, posle udesa Sumahera i Kultarda)
• I to je lagana lopta za golmana Stojanovica ... posle minut ... Ne, izgleda da je ipak bio pogodak (Vladanko Stojakovic, Crvena Zvezda u kupu UEFA)
• Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara (Vladanko Stojakovic)
• Oko lopte su Stefanovic, Kovacevic i Petkovic (oko lopte su bili Krupnikovic, Sakic i Adzic, Vladanko Stojakovic, stoti derbi)
• U pocasnoj lozi su i mnogi ugledni gosti i drzavnici na celu sa Drazom Mihajlovicem (umesto Markovicem - Stojakovic)
• Mekmanamanaman (McManaman - Stojakovic)
• Kralj je u svoj gol ugradio 7 brava i 5 alarma ali izgleda da mu to nije pomoglo (Croatia - Partizan, 5:0 za Croatiu)
• Jadna devojcica, pa ko ce je razumeti ako ne ja ?? (Srdjan Knezevic, skoro placnog glasa, nakon sto je takmicarka pala sa kozlica i povredila clanak i ruku)
• Svetlana Boginskaja na tapetu (Srdjan Knezevic, gimnastika)
• Pa pogledajte dragi gledaoci ovo telo. Boginskaja je najvisocija od svih gimnasticarki i vidi se na njenoj izduzenoj figuri. Jednom recju - ZENA!
• Ulazi Kjacig, bek Tim Sistema (on je inace centar, Partizan - Tim Sistem)
• Kisa pada oko korner zastavice, kisa pada po celom terenu
• Ko je njega uopste i zvao u reprezentaciju, ja njega ne bi ni zvao, on je poslednji covek kojeg bi ja pozvao da igra ... Govori o Katalinskom. Sutra protiv Spanije (baraz, pobeda od 1:0), minut nakon sto smo dali gol ... Bravo Katalinski, to je pravi covek za reprezentaciju, njega je trebalo odmah zvati, bravo Katalinski, Katalinski je danas nas spasitelj...
• Sada Popov vodi za gotovo celu duzinu bazena i Amerikanac ce uspeti da osvoji zlato samo ako Popov pocne da se davi (Djurkovic prenosi plivanje)
• Pogledajte samo kako je gradjen ovaj mladic. Svaka majka bi ga pozelela u svome domu, a tek ti predratni svalerski brcici (Knezevic, gimnastika)
• Susic je igrac koji bi trebao malo vise da dribla i da koristi svoju tehniku i kontrolu lopte. Evo ga upravo to i radi ... Susic, Susic, Susic i ... ma ne sam Safete, ne sam. Kakva sebicnost mladog i neiskusnog Susica (Jugoslavija - Rumunija, 4:4)
• Ako je tu bilo paucine, sada je vise nema. Kvang Hvang Bo iz Jukonga u svom 24. nastupu za reprezentaciju postize zaista nevjerojatan zgoditak (B. Mutic, Spanija - J. Koreja, Italija 1990.)
• Toni Kukoc ide 1 na 1... I najzad mu je uslo!
• Kakav predivan pogodak. U fudbalu se dogadaju mnoge lepe stvari (pocinje usporeni snimak gola) I podjimo zato sada uz pomoc magnetoskopa u potragu za lepim!
• Da je Gaskojn imao moj broj cipela, sigurno bi ta lopta zavrsila u mrezi (Milorad Djurkovic, polufinale Euro '96, Nemacka - Engleska)
• Ferguson dodaje do Bola (Ilija Kovacic, BKTV, Everton - Liverpul)
• Lopta za loptu (U trenutku kad je Ball dobio loptu - Ilija Kovacic, Everton - Liverpul)
• Na levoj strani je Kar, cije prezime se moze prevesti kao Auto-o (Covek se zove Carr - Ilija Kovacic)
• Skoti Pipen je imao protiv sebe dva dobra odbrambena beka, ali je video da su to dva mala belca pa je zakucao preko njih (Vlada Olic - BK TV, 1998. NBA play off finals, Utah vs. Chicago, prva utakmica)
• Za ove dve stvari ce sigurno biti mesta, ali videcemo... Nekako cemo i trecu da uguramo (Fontane zelja, na Studiu B, pri kraju emisije)
• Svi se iskreno nadamo da ce i sam mec potrajati bar koliko i ovo izvodenje americke himne (Jovan Memedovic, Mart '99. boks Holifild-Luis)
• Darko Pancev namesta loptu, sutira i ... gol (mrtav ladan, pa se onda seti...) CRVENA ZVEZDA JE PRVAK EVROPE !!!!!!!
Prosirenje: 30.1.2001.
• Jose Mari Perek prica sa majkom preko telefona i majka je pita: "Sta radis?" a ona kaze: "Pijem koka-kolu". Atlanta je, dakle, grad koka-kole ali mi ovde pijemo samo pepsi.
• Pogledajte simpaticnu Norvezanku kako je dobila boju, lepo se osuncala ovde u Atini.
• Ovo je Keli Erikson, sicusna Svedjanka, skakacica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju cerkicu i ne ispusta je iz vida. A covek koga upravo vidite je snazni momak, Dzon Godina, bacac kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata, da ga prate po takmicenjima...
• Evo aviona sa nasim zlatnim kosarkasima, rula pistom beogradskog aerodroma.
• Bilo je 9:9 a sada je 13:9 i vec je bronhi situacija, lakse se dise.
• Danilo Daca Ikodinovic prima cestitke i poljupce od svojih saigraca. I ja bi mu ih uputio samo da sam malo blize.
• Evo trenera Meksika, iako njegova ekipa gubi sa 2:0 on nista ne preduzima. Brod tone, a kormilar spava!
• U Cikagu se igra kriminalni fudbal zato ima puno policajaca oko stadiona!
• Brazilska odbrana - planinski venci Siera Madre!
• Sudija je uzeo prokurin kapi za oci i sada mnogo bolje vidi.
• Ovo je tridesetcetvorogodisnji Svajcarac Pol Akola kome je ovo 17. sezona u svetskom kupu. Ja zaista ne znam zasto se on vise bavi ovim sportom. Evo vidite i po prolazima jako, jako slaba voznja. Ja verujem da srce hoce ali noge vise nece... I na cilju Pol Akola za 2,5 sekunde sporiji od Majera. Srce hoce noge nece, krstenica zuti!
• Dok su bile reklame niste nista propustili, nastavila je onako kako je i krenula - ocajno.
• Vidite kako su nasi organi reda reciti. (nakon intervjua sa pandurom)
• Koncert zvizduka za igrace, cisto da se malo muzicki obrazuju!
• Lopta je proletela paralelno sa ibarskom magistralom!
• To je bila veca opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovica.
• Radmanovic - zvezdin motorino!
• Mihael Stih je poznat po onoj americkoj grupi New Stih on the block!
• Sjajan fudbaler, za njega je fudbal igra za neke je posao.
• Dragan Ciric, igrac duge kose ali velikih mogucnosti.
• Lopta je pocepala vazduh na vodonik i kiseonik...
• On svaki zid pretvara u berlinski zid!
• Zbog ovakvih udaraca R. Karlosa osnovace se drustvo za zastitu lopte.
• Bez tajni u fudbalu, brzina, snaga, tehnika, lakoca pokreta, sve na jednom mestu.
• Sjajno se ubacuje u fazu odbrane.
• Jos uvek niko nije obradovao semafor, tamo je i dalje 0:0.
• Ses, dvanaes, prednos, Blomkvis...
• Prepun stadion partizana, 50.000 ljudi, zamislite, 100.000 dlanova!
• Veoma pokretljivi igraci Ceske, crveni dresovi saraju zelenim tepihom!
• Borusija iz Minhena!!!
• Evo sudija obucenih u zuto, mnogo zutog pred pocetak utakmice.
[Vrh] Go down
 
Smesna strana sporta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Namerno drugaciji :: Pričaonica :: Smejaonica-
Forum(o)Bir: