Namerno drugaciji
Dobrodosli,Korisnice.Ako zelite pripadati nekome a do sada niste nasli mesto za to,dodjite da ga stvorimo zajedno. Molimo vas da se registrujete da biste mogli ucestvovati u tome.
Namerno drugaciji
Dobrodosli,Korisnice.Ako zelite pripadati nekome a do sada niste nasli mesto za to,dodjite da ga stvorimo zajedno. Molimo vas da se registrujete da biste mogli ucestvovati u tome.
Namerno drugaciji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Namerno drugaciji

Mi smo NAMERNO DRUGACIJI zato sto smo odlucili prihvatiti sve nase vrline i mane. Prihvatiti sebe onakvima kakvi jesmo.Ziveti slobodno bez osecaja manjkavosti i nedostatka. Takvi smo kakvi trebamo biti!!!
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodošli na naš forum! Neregistrovani posetioci vide mali deo onoga sto mi jesmo! Registracija donosi mnogo vise! Cekamo vas,Namerno Drugaciji!
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Jos jedan Online radio ....
Smesno sa TV-a Empty8/7/2013, 10:13 by ANDJEO82

» Vernost ili ipak ne?
Smesno sa TV-a Empty8/7/2013, 10:08 by ANDJEO82

» Nova mreza
Smesno sa TV-a Empty8/7/2013, 10:04 by ANDJEO82

» Kakvi ste kad volite?
Smesno sa TV-a Empty8/7/2013, 09:58 by ANDJEO82

» Virtuelna ljubav
Smesno sa TV-a Empty8/7/2013, 09:50 by ANDJEO82

» Naj sa FB-a
Smesno sa TV-a Empty7/8/2013, 07:50 by Apolona

» Omiljeni citat iz crtanog filma?
Smesno sa TV-a Empty6/17/2013, 17:04 by Nebo

» Smesne zivotinje
Smesno sa TV-a Empty6/17/2013, 16:58 by Nebo

» Šta nas je nasmejalo danas
Smesno sa TV-a Empty6/17/2013, 16:51 by Nebo

Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 16, dana 6/27/2013, 14:27.
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 26.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: Zlatnidukat.

Ukupno postova: 485. in 217 subjects
svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Keywords

 

 Smesno sa TV-a

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Smesno sa TV-a Empty
PostajNaslov: Smesno sa TV-a   Smesno sa TV-a Empty5/15/2013, 21:22

KOMENTATORSKE ODVALE


Situacija je sada jasna, znaci od njih se sad trazi da u ovih 2 sekunde do kraja NI PO KOJU CENU ne naprave faul jer bi to zaista bilo tragicno za ekipu Jute. To je jedna od onih situacija ko napravi faul da mu umre majka ( poslednje 2 sekunde utakmice Majami-Juta, poen razlike za Jutu )



* Ne pada mi na pamet sta je u ovom trenutku mogao da svira sudija... aha evo sad se vidi malo... verovatno neprirodan polozaj ruke



* Situacija: Redzi Miler sam na trojci - Prilicno nemilosrdan Miler iz ovih situacija... ( Miler promasuje ceo obruc ) ... ali ovoga puta...

( dramska pauza dok Dragance smislja termin )... MILOSRDAN ( !!!!! )



* Malo iza ledja, malo iza glave, sve po malo malo, al mnogo korisno !!! ( O jednom prodoru Vinsa Kartera )



* Tragicno je za jednu NBA ekipu kada od cak 4 bacanja promasi svih pet (???)



* Publika sada zvizdi jer je ovo tragicno



* Dejl Kari ima milion godina ali mu to niko nije javio



* Ocajni Seltiksi, ovo je pogreb ove ekipe!



* Posle desetak poraza shvatio je ono sto sam ja pricao vec 3 meseca pre njega, ali sta da mu radim ( o Riku Pitinu, bivsem treneru Seltiksa )



* Tragicno! Zaista nemam drugu rec da opisem sve promasene transfere Bostona!



* Ako i ovde promase, Netsi su mrtvi ! ( treca cetvrtina, Netsi gube 5 razlike )



* Zaista je razocaravajuca ekipa Seltiksa. Tragicno je preslaba rec!



* Sve ostale ekipe tako gledaju raspored, kazu AHA IGRAMO SA SELTIKSIMA, A SUPER POBEDA ZA NAS... stvarno tragicno!



* Mozemo mirne savesti da ih sahranimo i kazemo nema nista vise od njih ( opet o sirotim Seltiksima )



* Morao bi da se osisa jer mu kosa nesmetano pada u oci ( za Dirka Novickog iz Dallasa )



* Povraca loptu Kempbel u kjucnim trenucima (!!!) Povraca ih on cesto.



* Ja zaista ne znam zasto on nosi carape-dokolenice. Stvarno ne znam. Jedino sto mi pada na pamet je da je istetovirao nesto ruzno na nogama, i da ga je sad sramota da mu to vide ili procitaju. (!!!)



- Da, da...dodji 'vamo bato, to se ne sme. Žuta karta! (Vladanko Stojakovic, izlapeli alkoholicar)

- Obratite pažnju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove! (Miloš Topalovic)

- Kakav udarac, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik! (Zvonko Mihajlovski) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- Lopta do Kurca... (Gojko Andrijaševic, za Shalke 04 igra Marko Kurz)

- Ovo je Keli Erikson, sicušna Švedjanka, skakacica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju cerkicu i ne ispušta je iz vida. A covek koga upravo vidite je snažni momak, Džon Godina, bacac kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmicenjima... (Duško Korac)

- Polster, Polster, grhmhm, grhmrhm. (20 sekundi kasnije) I da vidimo zašto su se igraci Kelna kao po komandi povukli na svoju polovinu. Da, to je gol, 1:0. (Stojakovic)

- Pa gdje je taj Massaro?! (Milorad Djurkovic, nakon što je Savicevic uputio loptu u prazno)

- Milojko Pantic: U stazi 4 je glavni favorit Majkl Džekson. Pardon, Majkl Džordan.
Nedjeljko Kovinjalo: Da, kolega Pantic želi da kaže da je Majkl Džonson u Americi popularan kao njih dvojica.

- Pa pogledajte dragi gledaoci ovo telo. Boginskaja je najvisocija od svih gimnasticarki i vidi se na njenoj izduženoj figuri... Jednom recju - ŽENA! (Srdjan Kneževic)

- Najdoski je odlicno skocio ali nažalost preko precke. (Mihajlovski)

- Pogledajte samo kako je gradjen ovaj mladic! Svaka majka bi ga poželela u svome domu, a tek ti predratni švalerski brcici... (Kneževic)

- Zadovoljio je trenera i zato sada igra. (Mihajlovski)

- Evo izlaze Partizanovi igraci... a evo i naših. (Mihajlovski na utakmici Zvezda-Partizan)

- To je bila veca opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovica. (Mihajlovski)

- Okrenuo ga je na kocki leda koja bi stala u cašu viskija. (Mihajlovski na hokeju)

- Što bi reko naš narod – deja vu! (Jordan Ivanovic)
[Vrh] Go down
 
Smesno sa TV-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Namerno drugaciji :: Pričaonica :: Smejaonica-
Forum(o)Bir: